Huste.tv - 06.10.2017 18:02

V hokejovom Slovane po trénerskom aj hráčske zemetrasenie

Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

Menovanie nového trénera Eduarda Zankovca namiesto Miloša Říhu nebude jedinou zmenou v hokejovom Slovane Bratislava. Podľa webovej stránky sport.sk sa posilou jediného slovenského účastníka Kontinentálnej hokejovej ligy stane kanadský stredný útočník Zach Boychuk (28) so skúsenosťami z Caroliny, Nashvillu či Pittsburghu, ktorý odohral v NHL 127 zápasov. Na ceste údajne už sú aj ďalší hráči. Podľa webovej stránky slovanpositive.com sú to obranca Dylan Olsen (rovnako skúsenosti z NHL), krídelník Lucas Lessio a brankár Kevin Poulin. V bratislavskom tíme zrejme ukončia svoje pôsobenie českí hokejisti Jakub Štěpánek, Jan Buchtele a Tomáš Voráček a spolu s nimi aj Fín Tommi Taimi.

Manažment klubu zmenami reaguje na účinkovanie a celkový herný prejav mužstva od začiatku nového ročníka základnej časti KHL. Slovanu aktuálne patrí predposledná 12. priečka v tabuľke Západnej konferencie KHL so ziskom 18 bodov z 18 zápasov. Nový tréner Zankovec bude mať premiéru na lavičke Slovana už v sobotu o 17.00 h v domácom stretnutí proti Dinamu Riga.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.