Huste.tv - 11.10.2017 12:29

Jaroš sa dočkal debutu v profilige. Aké mal pocity?

Huste Autor: Huste | Zdroj: huste.tv, youtube

Slovenský obranca Christián Jaroš sa v utorok stal v poradí 81. Slovákom, ktorý si pripísal aspoň jeden štart v zámorskej hokejovej NHL. Stále iba 21-ročný bek debutoval vo farbách tímu Ottawa Senators, ktorý zvíťazil na ľade Vancouveru 3:2 po samostatných nájazdoch. Košický rodák v utorok na ľade strávil 6:22 min, počas tohto času si pripísal 3 bodyčeky. V profilige je Jaroš už 24. obrancom zo Slovenska. "Pocity sú to krásne," povedal po debute v NHL mladý obranca a pokračoval: "Som šťastný, že som sa dostal na ľad s týmito chlapcami. Bol som trochu nervózny, no po prvom striedaní zo mňa všetko opadlo a sústredil som na hru."

Senators už aj s Jarošom v zostave až v treťom zápase novej sezóny zvíťazili, majú však na svojom konte už štyri body. V predchádzajúcich dvoch dueloch totiž neprehrali v riadnom hracom čase.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.