Huste.tv - 12.10.2017 13:54

Arsenal príde o dve hviezdy. A úplne zadarmo

Huste Autor: Huste | Zdroj: sita

Futbalisti anglického premierligového klubu Arsenal Londýn Alexis Sánchez a Mesut Özil by mohli v januári zmeniť dres. Oznámil to dlhoročný tréner "kanonierov" Arsene Wenger. Klub by sa tým vyhol prípadnej strate týchto hráčov, ktorí by mohli budúce leto odísť ku konkurencii zadarmo. Obaja majú totiž platnú zmluvu len do konca aktuálneho súťažného ročníka.

Šesťdesiatsedemročný Wenger odpovedal novinárom vo štvrtok na otázku, či je možným riešením predaj týchto hráčov ešte počas tejto sezóny: "Je to možné. Keď sa nachádzate v takej situácii, v akej sme momentálne my, musíte zvážiť každé riešenie". Wenger ale dodal, že obaja hráči vyzerajú byť v klube šťastní a celkovo dúfa, že by sa situácia o ich možnom odchode ešte mohla zmeniť.

O 28-ročného Čilana Sáncheza aj rovnako starého nemeckého reprezentanta Özila má údajne záujem konkurenčný Manchester United. Arsenalu patrí piata priečka v tabuľke Premier League, zo 7 zápasov jeho hráči vydolovali 13 bodov za štyri víťazstvá a jednu remízu.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.