Huste.tv - 29.12.2017 09:20

Šou jedného muža. Buček majstrovsky omráčil Američanov

Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

Ohlasy médií na víťazstvo slovenskej hokejovej reprezentácie do 20 rokov 3:2 nad favorizovaným výberom USA v súboji základnej A-skupiny na MSJ v Buffale:

Toronto Sun (Kan.): „Veríte v zázraky? Prvý prišiel na juniorskom svetovom šampionáte v Buffale na úkor domácich Američanov. O totálny šok sa postarali Slováci, ktorí obhajcov titulu zdolali 3:2.“
Washington Post (USA): „Slovensko gólom v závere zarmútilo Spojené štáty.“
IIHF.com: „Buček majstrovsky omráčil Američanov.“
hokej.cz: „Senzácia pre Slovákov, zdolali obhajcov zlata Američanov!“
TSN (Kan.): „Veľké sklamanie pre USA.“
Championat.com (Rus.): „Američania senzačne prehrali so Slovákmi.“
Aftonbladet (Švéd.): „Veľká senzácia, Američania po veľkej dráme prehrali so Slovákmi. Rozhodol Samuel Buček po nádhernom sóle.“
Iltalehti (Fín.): "Šou jedného muža a pokorení Američania. Zápas USA - Slovensko ukončil veľkolepo Samuel Buček, keď si obišiel domácich hráčov aj bránku a bekhendom rozhodol."
USA Today (USA): "Slováci zdolali USA, rozhodol Samuel Buček. Prešiel okolo troch brániacich hráčov, obišiel bránku a dorážkou prekonal Wolla."


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.