Novinky - 24.05.2020 11:11

Ikonická VC Monaka vo virtuálnej podobe už dnes večer!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Už dnes večer pokračuje seriál virtuálnych pretekov Formuly 1. Na programe je ikonická Veľká cena Monaka, ktorá prilákala aj viac aktuálnych jazdcov F1 ako v predošlých prípadoch. Po prvýkrát bude mať svoje zastúpenie na štartovom rošte aj Mercedes.

A to zásluhou fínskeho pretekára Valtteriho Bottasa, ktorý sa pokúsi prelomiť hegemóniu svojich mladých konkurentov. Charles Leclerc, Alex Albon či George Russell budú taktiež pomýšľať na väčší úspech a v ich prospech tiež bude hrať fakt, že už absolvovali niekoľko takýchto pretekov. Okrem nich bude mať F1 zastúpenie v podobe Landa Norrisa, Estebana Ocona, Nicholasa Latifiho a Antonia Giovinazziho.

Z hviezd mimo pretekárskeho športu sa predstaví napríklad kanonier Arsenalu Londýn Pierre Emerick Aubameyang či spevák Luis Fonsi. Pretekať bude opäť aj gólman Realu Madrid Thibaut Courtois. Celý program štartuje o 19:00 nášho času kvalifikáciou, po ktorej budú nasledovať preteky na polovičnú vzdialenosť oproti tým reálnym. Naposledy sa z víťazstva tešil George Russell na Williamse, ktorý ovládol Veľkú cenu Španielska.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora