Články - 27.07.2020 19:46

Tréning vynechal pre pohreb, večer vyšla fotka zo strip clubu

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Twitter

Tímy basketbalovej NBA sa už chystajú na obnovenie a dokončenie ročníka 2019/20, pre ktoré sú zatvorené v "bublinách" na Floride. Tam dodržujú prísne karanténne opatrenia a pohyb majú obmedzený na nevyhnutné minimum. Odísť môžu len v mimoriadne ojedinelých situáciách, ako bola napríklad smutná udalosť v rodine Loua Williamsa z Los Angeles Clippers. Hviezdny rozohrávač sa vydal na pohreb, no podvečer sa na sociálnych sieťach objavila jeho fotografia zo stripclubu.

Prsty v tom má rapper Jack Harlow, ktorý sa cez instagramovú story pochválil fotografiou so športovcom a dodal provokatívny popis, že sa nachádzajú "v lokalite, ktorú by nik netipoval". Fanúšikovia reagovali promptne, identifikovali klub preslávený nočným životom a zároveň vycítili problémy, do ktorých sa Williams týmto dostal. Príbeh bol okamžite zo sociálnej siete zmazaný a po ňom prišlo aj Harlowovo vysvetlenie, že šlo o starú fotografiu a povedať ňou chcel len toľko, že mu podobné stretnutia s kamarátmi chýbajú.

Nepravdepodobný výmysel dementoval samotný 33-ročný basketbalista, ktorý v minulosti nastupoval aj za Houston, Philadelphiu alebo Toronto. Podľa jeho slov, nezabával sa na striptíze, ale počas dňa do vyprázdneného klubu zašiel na obed. V každom prípade, absolvovať bude musieť dvojtýždňovú izolovanú karanténu a vynechá tak úvodné tri duely obnoveného programu NBA. Jeho priestupkom sa však bude určite zaoberať zamestnávateľ aj vedenie ligy.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora