SBL - 08.11.2017 20:00

Levice potrvrdili skvelú formu aj vo Svite

Huste Autor: Huste | Zdroj: huste, SBL

10. kolo, streda 08.11.2017, 18:00
BK Svit
BK Svit
86:99
(18:27, 29:15, 15:22, 24:25)
BK Levickí Patrioti
BK Levickí Patrioti
TH: 26/20 – 9/8, Fauly: 17 - 27, Trojky: 6 - 11, Rozhodovali: Šarišský, Kovalčík, Karniš

BK Svit:

Avramovič 24, Jackson 19, Radonjič 16, Ivelja 9, Galata 8 (Ivan a Bizub po 5, Findura 0)

BK Levickí Patrioti:

Petani 13, Kurbas a Sims po 12, Djurič 11, Žiak 8 (Vašl 19, Smith 8, Bachan a Krajčovič po 6, Bojanovský 4)

Cenný triumf dosiahli Levice, Patrioti uspeli na horúcej pôde Svitu 99:86.

Michal Madzin, tréner Svitu: "Bojovnosť, nasadenie, energia a chcenie boli na maximálnej úrovni, akú sme vedeli poskytnúť. Veľká vďaka patrí fanúšikom, ktorí ocenili výkon chlapcov, pretože dali zo seba všetko. A samozrejme gratulujem Leviciam k víťazstvu."
Saša Avramovič, hráč Svitu: "V určitých momentoch sme mali šancu vyhrať, ale stratili sme pár bodov. Levice hrali ofenzívne. Dali nám pár rýchlych bodov a prišli sme o šancu vyhrať. S tímom sme odohrali dobrý zápas, ale musíme sa z tohto zápasu poučiť a zlepšiť obranu."
Teo Hojč, tréner Levíc: "Odohrali sme dobrý zápas, hrali sme od začiatku do konca. Vo Svite sa hrá veľmi ťažko, ale musím povedať, že odohrali taktiež veľmi dobrý zápas aj napriek tomu, že dvaja dôležití hráči nehrali. Bolo ťažké ubrániť Avramoviča, ale zápas sme mali pod kontrolou. Moji hráči splnili všetko, čo sme natrénovali. Musíme sa sústrediť na ďalší zápas, ale myslím si, že sme na správnej ceste."
Milan Žiak, hráč Levíc: "Odohrali sme náročný zápas, pretože prvé tri štvrtiny boli bodovo vyrovnané, ale štvrtá štvrtina rozhodla v náš prospech. Všetci chalani ukázali, že sme právom na druhom mieste v tabuľke. Každý jeden z nás prispel ku výhre. Čakali sme, kedy sa to zlomí, kedy príde únava na hráčov Svitu. Je dôležité, že máme širšiu rotáciu."


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.