Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: huste, SBL

72:66
(24:15, 16:19, 18:18, 14:14)
KB Košice
KB Košice
TH: 21/16 - 7/4, fauly: 15 - 23, trojky: 4 - 8, rozhodovali: Tomašovič, Ženiš, Pipíška, 1800 divákov

BK Levickí Patrioti:

Diabate 15, Bojanovský 8, Mijovič 7 (12 doskokov), Kurbas 6, Vašl 5 (Žiak a Sims po 11, Djurič 7, Krajčovič 2)

KB Košice:

Sedmák 16, P. Stamenkovič 7, Vladimir Djordjevič 4, Marič a S. Stamenkovič po 2 (Baldovský 21 (3 trojky), Körner 10, Fletcher 4, Židzik 0)

Basketbalisti Levíc na vlastnej palubovke zdolali hráčov Košíc 72:66 v sobotňajšom treťom stretnutí finále play-off najvyššej slovenskej súťaže Eurovia SBL 2017/2018. Patrioti vedú v sérii hranej na štyri víťazstvá 2:1. Domáci kontrolovali, s výnimkou prvej polovice štvrtej štvrtiny, celý zápas. Do záverečnej 10-minútovky vstúpili lepšie hostia, sériou 8:1 priebežne otočili stav duelu vo svoj prospech, potom však opäť prevzali iniciatívu Levice a tentokrát uhájili domácu pôdu. Štvrtý zápas je na programe v stredu 9. mája v Košiciach.

Napíšte nám: info@huste.tv