PP&TV RAJ Žilina - 27.12.2017 22:00

Daň nováčika. Košičania deklasovali Žilinu v každej štvrtine

Huste Autor: Huste | Zdroj: huste, SBL

20. kolo, streda 27.12.2017, 18:00
PP&TV Raj Žilina
PP&TV Raj Žilina
72:124
(23:27, 9:34, 21:35, 19:30)
KB Košice
KB Košice
TH: 22/15 - 10/9, Fauly: 9 - 21, Trojky: 5 - 11, Rozhodovali: Lamoš, Margala, Mlynarčík

PP&TV Raj Žilina:

Holcomb 17, Rožánek 14, Merešš 7, Ďurčík a Wright po 5 (Conley 9, Brown 7, Líška a Pažičký po 4, Ďuriš, Kuric a Skvašik 0)

KB Košice:

Fletcher a Marič po 17, Stamenkovič 15, Pilčevič 13, Körner 11 (Sedmák 22, V. Djordjevič 14, Baldovský 8, Židzik 7, Matys 0)

Róbert Mühlberger, asistent trénera Žiliny: "V mužstve nie je dobrá atmosféra, nie je súdržné, po posledných výsledkoch sa nie je čo diviť. Problémom je, že legionári nerešpektujú pravidlá a pokyny. Ak v tomto smere nedôjde k náprave, budeme sa s nimi musieť rozlúčiť. Pri takýchto výsledkoch môžeme ligu pokojne dohrať aj s našimi hráčmi..."
Roman Skvašik, hráč Žiliny: "Žiaľ, aj napriek tomu, že sme posilnení o legionárov, ktorí sa vrátili do mužstva, hrali sme horšie, o čom nakoniec svedčí aj výsledok. Podali sme slabý výkon, ani nasadenie, ani spolupráca na ihrisku neboli také, ako mali byť. Hnevá ma to, ani so sebou nemôžem byť spokojný, ale nezostáva nám iné, len zaťať zuby a tvrdo pracovať na zlepšení."
Miljan Čurovič, tréner Košíc: "Sme radi, že sme zvládli tento zápas podľa mojich predstáv, predsa len som očakával od Žiliny po návrate jej legionárov kvalitnejší výkon a väčší odpor. Teraz už musíme myslieť na súperov, ktorí nás čakajú v najbližších kolách, na Karlovku, Spišskú Novú Ves a najmä Levice."
Ivan Židzik, hráč Košíc: "Pripravovali sme sa svedomito, poctivo, nezabudli sme, že nás Žilina na začiatku súťaže porazila. Zápas sme rozhodli už v prvom polčase, darili sa nám kombinácie i zakončovanie. Je super, že sme nepoľavili v nasadení ani v druhom polčase a hrali naplno až do konca."


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.