Novinky - 07.04.2018 12:55

Nemanja Barač predĺžil spoluprácu s Interom Bratislava o dva roky

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita, huste.tv

Slovenský basketbalový klub BK Inter Bratislava si na najbližšie dva roky poistil služby Nemanju Barača. Dvadasťsedemročný krídelník patrí k oporám tímu, v základnej časti tejto sezóny mal priemery 15,6 bodu, 5,5 doskoku a 3,3 asistencie na zápas.

"Napriek tomu, že nás čaká ešte kopec práce v prebiehajúcej sezóne, sme veľmi radi, že sme sa s jedným z našich kľúčových hráčov Nemanjom Baračom dohodli na pokračovaní spolupráce na ďalšie dva roky. Nemanja sa za dve sezóny vypracoval na jednu z ligových osobností a veríme, že vzhľadom na jeho profesionálny prístup sa bude ešte zlepšovať.“povedal pre oficiálny web Interu generálny manažér tímu Michal Ondruš.

Spokojnosť s novým kontraktom vyjadril aj samotný hráč: "Už skôr som v jednom rozhovore povedal, že som tu spokojný. Mám rád tento tím, prostredie, mesto i ľudí vôkol." Inter je obhajca titulu v SBL, v sobotu odštartuje semifinálovú sériu s Košicami. "Žltočierni" majú aj tento rok iba najvyššie ambície. "Nezáleží ani tak na mojich osobných cieľoch, ale na tímovom úspechu. Samozrejme, budem naďalej tvrdo pracovať, aby som tímu čo najviac pomohol,“ uzavrel Barač.


Ďakujeme za vaše názory