Novinky - 06.12.2018 07:30

Inter zvládol stretnutie na Pasienkoch proti Svitu

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: huste.tv, SBL

15. kolo, streda 05.12.2018, 18:00
Inter Bratislava
Inter Bratislava
69:58
(17:16, 24:20, 11:14, 17:8)
BK Iskra Svit
BK Iskra Svit
TH: 2/2 – 6/2, Fauly: 12 – 14, Trojky: 7 – 6, Rozhodovali: Tomašovič, Doušek, Bartoš

Inter Bratislava:

Skinner a Smith po 15, Bulatovič 8, Abrhám 7, Baťka 6 (Fusek a Mrviš po 8, Páleník 2)

BK Iskra Svit:

D. Davis 19, Baldovský 14, Vučičevič 13, Washburn 7, Guillory 5 (Bizub, Findura, Gajan a Galata 0)

Oliver Vidin, tréner Interu: "Určite som spokojný s víťazstvom. Som však nespokojný s našim útokom. Mali sme toho ukázať oveľa viac. Nepresadzovali sme, lopta nešla, ako mala. Síce nám chýbali dvaja hráči zo základu, ale to nás neospravedlňuje. Určite sme mohli zahrať lepšie."
Tomáš Mrviš, hráč Interu: "Boli tam nejaké chyby, ale s víťazstvom môžeme byť spokojní. Vypadli nám nejakí hráči, chýbali do rotácie. Zvonku nám to moc nepadalo, Svit to dobre zatváral vnútri a potom to vyzeralo, že sa snažíme len strieľať. Možno keby nám niečo z toho padlo, vyzeralo by to lepšie. Takto sme museli ísť do ich obrany."
Michal Madzin, tréner Svitu: "Rozhodlo aj to, že nám došli sily. Určite to bol jeden z faktorov. Je ale pravda, že Inter hrá veľmi agresívne a len čaká na chyby, ktoré keď proti nemu spravíte, vie využiť na ľahké koše a natiahnutie skóre. Keď si Inter vytvorí nejaký náskok, ťažko sa s tým niečo robí."
Stanislav Baldovský, hráč Svitu: "Prvé tri štvrtiny to bol vyrovnaný zápas. Hlavne v útoku. Obrana nebola až taká dobrá, ako si to predstavujeme. Inter je však kvalitný, na každom poste má vynikajúcich hráčov. Sme radi, že sme v Bratislave uhrali aspoň takýto výsledok, ale škoda poslednej štvrtiny. Myslím, že nám už došli sily, zbytočne sme stratili lopty, vďaka čomu Inter vyhral o tých jedenásť bodov. Škoda, ale ideme ďalej, čaká nás zápas doma, musíme sa naň sústrediť."


Ďakujeme za vaše názory