Novinky - 20.12.2018 06:00

Handlová zaknihovala dôležité dva body víťazstvom nad Komárnom

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita, huste.tv

18. kolo, streda 19.12.2018, 18:00
MBK Handlová
MBK Handlová
82:68
(25:17, 25:17, 8:24, 24:10)
MBK Rieker Komárno
MBK Rieker Komárno
TH: 17/13 – 9/5, Fauly: 16 – 21, Trojky: 7 – 11, Rozhodovali: Ženiš, Doušek, Holländer

MBK Handlová:

Tresač 20, Ross-Miller 19, Petráš 15, Čekovský 12, Halada 8 (Mikulič 4, Novysedlák 3, Skouen 1, Dolník, Huljak a Kibi 0)

MBK Rieker Komárno:

O'Reilly 13, Delič a Jankovič po 12, Goodman 8, Miloševič 3 (Bolek 8, Hunter 7, Hlivák 5, Stojanov 0)

Peter Torda, tréner Handlovej: "Do stretnutia sme vstúpili s obrovskou energiou, triafali sme ťažké strely zo stredných a väčších vzdialeností. Po zmene strán sme sa nedisciplinovanosťou takmer pripravili o víťazstvo. V závere sa moji zverenci dokázali vrátiť do stretnutia a v tomto ťažkom stretnutí sme zvíťazili. Chcel by som poďakovať domácim divákom za vynikajúcu atmosféru, ktorú nám vytvorili. A všetkým Handlovčanom prajem krásne Vianoce."
Jakub Petráš, hráč Handlovej: "Nastúpili sme na veľmi dôležité domáce stretnutie, s odhodlaním potvrdiť sobotnajšie víťazstvo z Lučenca. Stále sa vyrovnávame s absenciou Lukáša Hoffericu, preto som vedel, že to nebudeme mať s Mišom Čekovským jednoduché. Túžba po víťazstve bola z našej strany väčšia a s výnimkou zaváhania v tretej štvrtine, sme splnili všetko, na čom sme sa pred zápasom v šatni dohodli. Práve naše odhodlanie nám prinieslo plný bodový zisk. Veľmi pekne ďakujem divákom za podporu. V mene chalanov prajem všetkým pekné prežitie vianočných sviatkov."
Miljan Čurovič, tréner Komárna: "Domácim gratulujeme k zaslúženému víťazstvu."
Nenad Delič, hráč Komárna: "Odohrali sme veľmi bojovný zápas, ale opäť sa ukázalo, že vonku nám to veľmi nejde. Domáci nás v prvej polovici zaskočili, napriek tomu sa nám podarilo 16-bodové polčasové manko zmazať a v tretej časti sme sa dokonca dostali do vedenia. V záverečnej štvrtine sa ale Handlovčania opäť nadýchli a zaslúžene priviedli stretnutie do víťazného konca."


Ďakujeme za vaše názory