Novinky - 08.06.2018 15:00

Nováčik z Lučenca angažoval Američana Sheltona

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita, huste.tv

Nováčik najvyššej slovenskej basketbalovej súťaže Eurovia SBL BKM Lučenec získal prvú novú tvár pred budúcou sezónou. Dohodol sa na spolupráci s Američanom Dukeom Sheltonom. Dvadsaťdvaročný krídelník má za sebou tri roky v zámorskej univerzitnej súťaži NCAA, predstavil sa aj v zápase hviezd 2016/2017.

"Snažím sa robiť čokoľvek, čo je potrebné na oboch stranách palubovky, aby som pomohol môjmu tímu k víťazstvu. O Lučenci som počul od svojho agenta mnohé, páči sa mi hlavne, že je hala počas domácich stretnutí zaplnená. Teším sa na možnosť a skúsenosť, ktorá na mňa na Slovensku čaká. Budem sa snažiť potešiť fanúšikov, klub a mojich nových spoluhráčov. Budem sa snažiť konštantne získavať v útoku a tiež v obrane doskoky. Prinesiem tiež veľkú energiu a vzornú pracovnú etiku," povedal podľa oficiálneho webu SBL Shelton.

Lučenec už skôr predĺžil spoluprácu s oporami minulej sezóny Johnnym Griffinom a Tihomirom Vranjesom.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.