MBK Rieker Komárno - 29.11.2017 19:50

Svit pustil Komárno ku slovu až na konci zápasu

Huste Autor: Huste | Zdroj: huste, SBL

14. kolo, streda 29.11.2017, 18:00
MBK Rieker Komárno
MBK Rieker Komárno
77:87
(20:28, 16:17, 17:24, 24:18)
BK Svit
BK Svit
TH: 13/9 - 20/12, Fauly: 23 - 15, Trojky: 10 - 5, Rozhodovali: Ženiš, Turčin, Margala

MBK Rieker Komárno:

Tomič 22, Bowman 16, Diminič 10, Jankovič 6, Stojanov 3 (V. Djordjevič 8, Adams 7, L. Hoferica 5, Jurčina a Vojtek 0)

BK Svit:

Svit: Avramovič 21, Walton 17, Ivelja 15, Lošonský 14, Jackson 6 (Davis 12, Galata 2)

Miloš Šporar, tréner Komárna: "Prvé tri minúty sme mali výborný vstup do zápasu, aj v obrane a aj v útoku, potom však neviem, čo sa stalo. Stratili sme cit pre hru. Myslím si, že po zápase v Körmende sme v takej malej kríze, neviem si vysvetliť, že prečo. Po tomto stretnutí nevieme nájsť ten správny rytmus a energiu zo zápasov, ktoré sme hrali predtým. Verím, že toto je iba zlá perióda, kde sú naše výkony ako na hojdačke. Možno je jedným z dôvodov aj to, že sme mierne unavení, pretože kým ostatné tímy oddychovali, my sme hrali zápas. Ale nechceme sa na to vyhovárať, musíme trénovať a pracovať na tom, aby sme sa zlepšili. Chcel by som sa poďakovať fanúšikom, ktorí prišli na tento zápas a podporovali nás, aj keď sa nám nedarilo a rád by som sa im touto cestou ospravedlnil za výkon. Verím, že všetko bude v poriadku a naše výkony pôjdu opäť hore."
Troynell Adams, hráč Komárna: "Výkon, ktorý sme podali, nemôžem hodnotiť pozitívne. Azda len náš skvelý úvod a potom záver zápasu, kde sme sa na súpera dotiahli, ale času sme už nemali nazvyš. Hosťom musím pogratulovať k ich výkonu, my sme nemali svoj deň a niektoré lopty nám vypadli z koša, nemali sme šťastie. Dúfam, že našim skvelým fanúšikom sa už v sobotu odvďačíme a podáme oveľa lepší výkon. Hlavne, aby víťazstvo zostalo v Komárne."
Michal Madzin, tréner Svitu: "Odohrali sme excelentný zápas. Nestratili sme hlavu ani po úvode, kde domáci išli do dvojciferného vedenia. Pokračovali sme a vrátili sme sa k tomu, čo sme mali pripravené. Bol to výborný výkon všetkých hráčov, ktorí nastúpili na ihrisko, či v obrane alebo v útoku. Podali sme tímový výkon, bojovali sme jeden pre druhého, chalani jeden za druhého zaskočili, bojovali, posunuli si loptu. Myslím si, že môžeme byť veľmi spokojní."
Saša Avramovič, hráč Svitu: "Aj keď sme mali zlý vstup do zápasu, kedy Komárno vyhrávalo 9:0, potom sme sa však zomkli. Rýchlo sme zápas otočili a už do polčasu sme my vyhrávali o desať bodov. Tento náskok sme si udržovali aj počas celého druhého polčasu. Aj keď to bol pre nás ťažký zápas, myslím si, že sme vyhrali zaslúžene. Chcel by som pochváliť všetkých spoluhráčov, aj keď nás prišlo len osem, tak každý niečím dopomohol, aby sme boli úspešní. Všetci sme bojovali a odovzdali sme maximum. Nás teraz čaká dôležitý zápas s Handlovou a my sa už teraz ideme na tento duel sústrediť."


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.