Novinky - 09.01.2018 10:41

Komárno získalo skúseného Nenada Miloševiča

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita

Slovenský basketbalový klub MBK Rieker Com-Therm Komárno získal do kádra srbského hráča Nedada Miloševiča. Tridsaťštyriročný rozohrávač sa s finalistom minulého ročníka SBL dohodol na kontrakte do konca tejto sezóny. Miloševič bol dosiaľ volným hráčom, keď predčasne opustil kazašský tím BC Barsy Atyrau. V minulosti pôsobil na Slovensku v mužstvách Handlovej, Svitu či v Interi Bratislava.

"Klub porušil kontrakt, pretože mi nevybavil pracovné víza. Vypršali mi tie turistické a musel som krajinu opustiť. V Kazachstane som mohol byť 60 dní na turistické víza a tým, že sme stále cestovali, sa mi táto lehota predlžovala. Všetky dokumenty na vybavenie riadnych pracovných víz som v klube doložil a o ostatné som sa už nestaral. No a dopadlo to tak, ako to dopadlo. Som v dobrom rytme, takže chcem pokračovať čo najskôr. Zatiaľ trénujem s Karlovkou, aj touto cestou im chcem za možnosť trénovať s nimi poďakovať,“ povedal Srb so slovenským pasom pre portál basket.sk.

Komárno sa potýka so zraneniami kľúčových hráčov. Okrem Američana Milesa Bowmana nemôže počítať ani so slovinským rozohrávačom Bobanom Tomičom. "Na obvode máme permanentné problémy so zraneniami a inými vecami. Chýbal nám skúsený hráč, ktorý by mohol hrať na pozícii jedna alebo dva. Keďže sa nám zranil Boban Tomič, tak sme sa rozhodli zobrať Nenada Miloševiča. Dúfam, že sme sa posilnili a budeme môcť v zápasoch viac striedať,“ cituje generálneho manažéra Komárna Jozefa Paulíka oficiálny web SBL.


Ďakujeme za vaše názory