VŠEMvs Karlovka - 29.11.2017 20:44

Karlovka si náskok proti Spišiakom vybudovala už v prvom polčase

Huste Autor: Huste | Zdroj: huste, SBL

14. kolo, streda 29.11.2017, 19:00
VŠEMvs Karlovka
VŠEMvs Karlovka
96:74
(28:9, 28:12, 18:29, 22:24)
BK 04 AC LB Spiš. N. Ves
BK 04 AC LB Spiš. N. Ves
TH: 20/17 - 30/21, Fauly: 25 - 20, Trojky: 13 - 5, Rozhodovali: Tomašovič, Pipíška, Bara

VŠEMvs Karlovka:

Abrhám 18, Hašan a Podhorský po 15, Kuffa 19, Hlivák 9 (Vido 10, Bolek 6, Kožár 5, Vitek 4, Halmeš 3, Dobrotka a Mäsiar 0)

BK 04 AC LB Spiš. N. Ves:

Nzege 30, Ninkovič 12, Majerčák 8, Bennett 6, Antoni 5 (Krajňák 7, Sarna 4, Osvald 2, Kobulnický a Lenárt 0)

Peter Ivanovič, tréner Karlovky: "Teší nás víťazstvo. Po piatich prehrách sme vyhrali nad priamym konkurentom v boji o play off. Od začiatku sme boli pripravení, že chceme zápas držať vo svojich rukách, a prakticky vďaka tomu sme rozhodli už v prvom polčase, k čomu svojim zverencom gratulujem."
Dávid Abrhám, hráč Karlovky: "Mali sme veľmi dobrý nástup do zápasu, v prvom polčase sme si súpera strážili v obrane, fungovala komunikácia. Po polčase sme sa akoby uspokojili s výsledkom, nedarili sa nám ľahké koše a pustili sme Spišskú do zápasu. Pred poslednou štvrtinou sme si povedali, že sa vrátime k hre z prvého polčasu a podarilo sa nám zápas dotiahnuť do víťazného konca."
Erich Korfanta, tréner Spišskej Novej Vsi: "Prvý polčas to nebol z našej strany ani profesionálny výkon, to je až na pokuty. Rozmýšľam, či sme zostali v mysliach niekde v zápche na Prístavnom moste. Prvé dve desaťminútovky boli najhoršie, odkedy som pri tíme. V druhom polčase to z našej strany bolo lepšie, druhú časť sme dokonca vyhrali, ale na celkovom výsledku to nič nemení. Cez prestávku v lige boli mnohí hráči doma a akoby sa vrátili nekoncentrovaní. Na tréningoch bola dobrá nálada, no v zápase to už bolo horšie."
Lukáš Krajňák, hráč Spišskej Novej Vsi: "V prvom polčase sme sa chceli všetci ukázať v hre jeden na jedného a robiť si štatistiky. Veľa bodov padlo z fast brejku. Nemôžeme sa vyhovárať, že nám chýbali hráči zo základnej zostavy. Sezóna je dlhá, treba si pomenovať chyby a doma v sobotu vyhrať."


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.