VŠEMvs Karlovka - 03.12.2017 03:00

Karlovka v Komárne hrýzla. Ubuvníci ale body ustrážili

Huste Autor: Huste | Zdroj: huste, SBL

15. kolo, sobota 02.12.2017, 18:00
MBK Rieker Komárno
MBK Rieker Komárno
84:79
(23:17, 22:17, 17:23, 22:22)
VŠEMvs Karlovka
VŠEMvs Karlovka
TH: 16/14 - 16/12, Fauly: 19 - 21, Trojky: 10 - 13, Rozhodovali: Kúkelčík, Pipíška, Turček

MBK Rieker Komárno:

Tomič 18, Bowman 16, Diminič a Jankovič po 15, Stojanov 6 (V. Djordjevič 8, Adams a L. Hoferica po 3, Vojtek 0)

VŠEMvs Karlovka:

Podhorský 16, Hašan, Hlivák a Kuffa po 9, Abrhám 7 (Kožár 14, Vido 13, Bolek 2, Vitek 0)

Miloš Šporar, tréner Komárna: "Chcel by som pogratulovať mojim chlapcom k víťazstvu a rovnako aj súperovi z Karlovky, ktorý odohral pekný duel. Páčila sa mi ich hra, preto by som im rád zaželal veľa šťastia v ďalšej časti sezóny. Pozitívne na zápase je jedine naše víťazstvo. Neboli sme dostatočne dôrazní v obrane, no zároveň sme si niektoré defenzívne činnosti nemali možnosť nacvičiť na tréningoch pre náš nahustený zápasový program. Potrebujeme na tom ešte popracovať, pretože tu mám výborných hráčov, no keď nebudeme hrať dobre v obrane, stane sa z nás len priemerný tím. Ak zapneme v obrane na vyššie obrátky, môžeme byť a aj budeme veľmi nebezpečný tím pre všetkých súperov. V opačnom prípade to bude len priemer. Ale ja verím svojim hráčom, že zapracujeme na tvrdšej obrane, že sa zomkneme a potom môžeme seriózne pomýšľať aj na vyššie méty."
Miles Bowman, hráč Komárna: "Myslím si, že nás môže tešiť jedine víťazstvo. Stále to nebol výkon, aký očakávam ja a aký sa od nás celkovo očakáva, no teší ma aspoň to, že sme vyhrali. Bolo to z pohľadu našej psychiky dosť dôležitý zápas. Verím, že sa od tohto víťazstva odrazíme a bude to úvod k našej budúcej sérii víťazstiev."
Peter Ivanovič, tréner Karlovky: "Myslím si, že sa chalani nemajú za čo hanbiť. Podali sme v Komárne fakt dobrý výkon. V prvom polčase sme mali trošku vyššie percento streľby, no teší ma, že sme vyhrali s tak kvalitným družstvom, ako je Komárno druhý polčas. Na celkové víťazstvo to však nestačilo, ale verím, že nadviažeme na tento výkon v ďalšom zápase a bude z toho naše víťazstvo."
Roman Vido, hráč Karlovky: "Zo začiatku to bol taký ustráchaný basketbal z oboch strán, no myslím si, že potom bol z toho celkom atraktívny zápas. Chalani bojovali, popadali nám niektoré dôležité strely, ale stále sme sa na Komárno len doťahovali. Bohužiaľ, možno nám chýbal jeden alebo dva kroky k tomu, aby sme to otočili. Aspoň sme si dokázali, že vieme hrať basketbal aj s takým silným tímom, akým je Komárno, navyše aj na ich palubovke. Podľa mňa môžem náš tím pochváliť za predvedený výkon a už sa musíme sústrediť na ďalší zápas."


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.