Novinky - 11.06.2019 16:05

Legendy slovenského basketbalu v exhibícii pred kamerami HUSTE.tv

Internetová televízia HUSTE.tv už niekoľko sezón vysiela všetky zápasy basketbalovej ligy mužov. Neunikne nám žiadny Zápas hviezd, na ktorom najlepší hráči ligy predvádzajú svoje zručnosti a bavia divákov. Avšak basketbalisti nespia ani po sezóne a naďalej chcú počuť potlesk, pretože ich kúsky za to stoja! Na to im slúži úžasné podujatie v Prievidzi - Blaho Basket All Star Víkend

Počas víkendového programu sa predstavia v Niké aréne výbery viacerých detských, mládežníckych, juniorských kategórií. Basketbalisti prichádzajú z rôznych kútov Slovenska práve do Prievidze, kde je basketbalová komunita dlhé roky najlepšia na Slovensku.  Aj takto sa na hornej Nitre podnecuje v deťoch tento skvelý šport. 

Vrcholom podujatia bude súboj Výberu okresu Prievidza s Výberom Slovenska. Zostavy vidíte v grafike a tento exhibičný duel vám prinesieme LIVE na HUSTE.tv už v nedeľu o 16:00h. 

Vy však môžete byť pritom naživo priamo v Prievidzi!

Stačí, ak nám odpoviete mailom na info@huste.tv na otázku, po koľkýkrát sa v Prievidzi koná táto exhibícia.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme piatich šťastlivcov, ktorí získajú po dva lístky na Blaho Basket All Star Weekend a dvaja budú odmenení dresmi, v akých nastúpia hráči na palubovku v Niké aréne!