Novinky - 16.10.2020 22:28

Nemôžeš sledovať zápas? Tak sleduj všetky!

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: huste.tv/basketliga

Jeden deň, tri hracie časy, také je menu v rámci 6. kola základnej časti Slovenskej basketbalovej ligy. Na fanúšikov čaká v spolupráci s Huste.tv špeciálny maratón, v sobotu si tak budú môcť dopriať maximálnu dávku basketbalu.

SBL-ka patrí v súčasnosti k ligám, ktoré môžu aj napriek prísnym epidemiologickým opatreniam pokračovať. Žiaľ, istú dobu sa bude ešte hrať bez prázdnymi tribúnami, no o to väčší dôraz kladieme na informovanosť vás, fanúšikov a samotný zápasový servis.  Huste.tv a SBL sa rozhodli rozdeliť sobotňajšie 6. kolo do troch hracích časov tak, aby si fanúšikovia mohli pozrieť a vychutnať všetky tri stretnutia.

Štartujeme v sobotu 17. októbra o 16.00 h, Levice sa pokúsia ukončiť čakanie na víťazstvo proti motivovanej Handlovej. V tradičnom čase - o 18.00 h, je na programe atraktívny súboj Interu Bratislava s Iskrou Svit. Povestnú čerešničku na torte sme si nechali na záver, o 20.00 h bude v akcii líder súťaže Spišskí Rytieri, na ich palubovku pricestuje Prievidza.  KLIKNI A SLEDUJ LIVE:

„Chceme fanúšikom rozšíriť možnosti, aby mohli sledovať basketbal. Sobotňajšie kolo sa tak bude hrať v troch hracích časoch, program na seba bude plynule nadväzovať. Diváka čaká v tomto počasí dobrá porcia basketbalu. Je to pilotný projekt, tento malý basketbalový maratón. Chceme postupne zatraktívniť priame prenosy, na úvod sme sa rozhodli rozdeliť samotné kolo na viaceré hracie časy. Veríme, že takouto formou si fanúšikovia užijú basketbal a budú si môcť porovnať aj výkonnosť jednotlivých družstiev. Som rád, že môžeme vôbec hrať a budeme môcť takouto formou priniesť zápasy bližšie k divákovi. Poďme si teda užiť SBL v tejto náročnej dobe,“ ozrejmil novinku riaditeľ ligy Peter Mičuda.

Tomáš Magáth

Tomáš Magáth

Viac článkov od autora