UFC - 28.07.2020 16:44

Našiel nový šport? McGregor ukázal svoje futbalové schopnosti!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Írsky MMA bojovník Conor McGregor si naplno užíva športový dôchodok. Dokazuje to aj v posledných dňoch, kedy svetu ukázal svoje schopnosti v inom športe, ako uňho býva zvykom. Po niekoľkých odkazoch na sociálnych sieťach s kapitánom Realu Madrid Sergiom Ramosom predviedol, čo s loptou dokáže.

Na profil írskeho bojovníka sa samozrejme dostali len strely, ktoré zatrepotali sieťou za brankárom, resp. stáli za zverejnenie. McGregor však ukázal, že mu futbalová lopta nie je cudzia. Vo videách predviedol, že nemá obávanú len ľavú ruku, ale aj ľavú nohu. Tieto zakončenia nenechali chladného ani Ramosa, ktorý na sociálnych sieťach reagoval a Conora pochválil. Dokonca mu ponúkol spoločný tréning v priestoroch tréningového centra madridského klubu. Celá komunikácia medzi týmito dvoma športovcami začala po zisku titulu v najvyššej španielskej súťaži, kedy Realu a špeciálne Ramosovi pogratuloval aj samotný priekopník svetového MMA.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

What do you think @sergioramos? We Are The Forge!!! @theblackforgeinn @blackforged12 #Sláinte ? #HalaTheBlackForge

Príspevok, ktorý zdieľa Conor McGregor Official (@thenotoriousmma),

McGregor však nedávno ukončil svoju profesionálnu kariéru a zatiaľ nie je isté či sa zo športového dôchodku niekedy vráti. Keďže sme už v športe videli niekoľko šialených nápadov, nebolo by veľmi prekvapivé, ak by to Ír skúsil v jednom z futbalových klubov v domácej súťaži. O čosi podobné sa pokúšal napríklad Usain Bolt vo viacerych krajinách a tak sa fanúšikovia môžu nechať prekvapiť, aký osud čaká milovaného i nenávideného bojovníka.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora