UFC - 29.10.2020 08:22

Zmena plánov. Muradov napokon zápasiť nebude!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Populárny MMA zápasník Machmud Muradov sa počas najbližšieho víkendu mal predstaviť vo svojom treťom súboji v UFC. Všetko sa však mení, keďže uzbecký bojovník podstúpil test na koronavírus, ktorý sa ukázal ako pozitívny. Zápas sa tak nateraz ruší.

Muradov sa mal predstaviť s nebezpečným Kevinom Hollandom. Duel sa mal uskutočniť dokonca na hlavnej karte víkendového turnaja. Pozitívny test na ochorenie COVID-19 ale mení plány skúseného fightera, ktorý musí podstúpiť desaťdňovú karanténu. Po zmene pôvodného súpera tak opäť okolnosti zhatili snahu uzbeckého bojovníka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Assalom Aleykum xayrli kun barchaga! Afsuski, sizlarga noxush xabarni yetkazishimga to’g’ri kelmoqda. 31 oktyabrdagi jangim bekor qilindi, chunki COVID19 ga topshirgan testim ijobiy natijani ko’rsatdi. Hammasi Qodir Ollohning irodasi bilan! Alhamdulillah har qanday vaziyatda☝? qo'llab-quvvatlaganingiz uchun barchangizga rahmat ?? O'zingiz va yaqinlaringizni asrang. ——————————————————————————— Ассаламу Алейкум добрый день всем! К сожалению должен вам сообщить плохую новость. Мой бой 31 октября отменён ,так как у меня положительный тест на COVID19. Все по воле Всевышнего! Альхамдулиллах в любом положении ☝? спасибо вам всем за вашу поддержку ✊? Берегите себя и своих близких. ——————————————————————————— Good day ! Unfortunately I have some bad news to tell you. My fight on October 31 was canceled because I tested positive for COVID19. All by the will of the Almighty! ☝? thank you all for your support ✊? Take care of yourself and your loved ones ✊? I would like to separately thank UFC and @mickmaynard2 for their help and support ?? @trailblaze2top good luck to you fight ✊? ——————————————————————————- Zdravím všechny! Bohužel vám musím vám říct špatnou zprávu. Můj zapas 31. října byl zrušen, jsem měl pozitivní test na COVID19. děkuji vám všem za vaši podporu moc toho vážím ✊? Víc vám řeknu během par dnů děkuji za pochopení. —————————————————————————- #ufc #cancel #cancelfight #alhamdulillah

Príspevok, ktorý zdieľa Makhmud “Mach” Muradov (@makhmud_muradov),

Podľa vlastných slov je však bez príznakov: „Cítim sa dobre. Žiadna teplota alebo niečo také, len ma štve, že nebudem mať zápas. Mal som natrénované a urobil veľa práce, ale bohužiaľ je všetko tak, ako je," potvrdil na svojich sociálnych sieťach. Nateraz tak nie je isté, kedy sa Muradov bude môcť do klietky vrátiť.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora