Ešporty - 29.10.2020 18:56

FIFA PRO League na HUSTE.tv

Prvá online profesionálna liga v hre FIFA odštartovala 26.10. sériu live komentovaných zápasov. Na čele s novým generálnym partnerom a telekomunikačným operátorom SWAN, hostí 10 najlepších hráčov z popredných futbalových a ešportových klubov. Hráči sa stretnú v súboji o celkové víťazstvo v režime Kick-off na konzole Playstation 4. Ligu tvorí celkovo 45 dvojzápasov a všetky môžete sledovať na facebookovej fanpage, Twitch kanály a najnovšie od 5.11 už aj na www.huste.tv.

Otvárací zápas ligy bol v réžií hráčov Slovana - Lumasa2 vs. rSp17. V prvom súboji sme boli svedkami gólovej prestrelky, v ktorej sa víťazstvo podarilo získať rSp17 po stave 4:5. V druhom zápase jednoznačne dominoval Lumasa2 a po súboji 5:1 si odniesol vzácne 3 body.

Druhý dvojzápas hostil derby medzi FCST Alex a ASTN.Doli97. Prvé stretnutie sa skončilo veľmi tesne. Hráčovi Trenčína sa podarilo svojho súpera zdolať výsledkom 1:2 a zapísať si tak prvé 3 body do tabuľky. Druhý zápas skončil v prospech hráča trnavského Spartaka a po výsledku 4:2 oplatil súperovi prehru.

Posledný súboj, ktorý sme mohli v pondelok 26.10. sledovať odohrali hráči Entropiq a Trnavy. Huhnak do ligy vstúpil s istotou a prvý zápas suverénne dominoval, nakoľko vyhral 4:1. Na druhý zápas sa FCST Kali pripravil lepšie a podarilo sa mu vybojovať prvý bod do tabuľky po nerozhodnom stave 1:1.

Najbližšie zápasy nás čakajú vo štvrtok 29.10.2020, kedy nás čaká viacero kvalitných duelov, napríklad medzi cristy7, ktorý zastupuje Žilinu, a RIIJK z tímu Entropiq. Všetkých 5 zápasov budete môcť sledovať na twitch kanály FIFA League SK. Budú Huhnakovi stačiť 4 body, aby sa udržal na čele tabuľky aj po ďalšom kole?
Sledujte nás a dostávajte najnovšie info z SWAN FIFA PRO League!

A takto to nakoniec vyzeralo. Tak si to pozri...

Tomáš Magáth

Tomáš Magáth

Viac článkov od autora
Tagy: TOP huste.tv