Futbal - 17.01.2021 10:33

Bývalý žilinský brankár putuje na hosťovanie do Poľska

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram/Rakow.com

Bývalý brankár MŠK Žilina a kmeňový hráč pražskej Sparty Dominik Holec opäť mení klub. Do konca aktuálnej sezóny bude hosťovať v poľskom tíme Raków Čestochová. V hlavnom meste Česka nedostal veľa príležitostí, a tak pôjde zbierať zápasové minúty k našim severným susedom.

Holec v súťažnom zápase zatiaľ za Spartu nechytal. Po dohode s klubom sa tak sťahuje do Poľska, kde bude súčasťou aktuálne druhého tímu najvyššej súťaže. Čestochová stráca na vedúcu Legiu Varšava len jediný bod a bojuje tak o majstrovský titul. V klube sa bývalý gólman Žiliny stretne s ďalším slovenským brankárom Branislavom Pindrochom, ktorý pôsobil v Nitre či Zlatých Moravciach.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa DH30 (@dominik_holec)

Jeden z najlepších brankárov uplynulej sezóny Fortuna ligy sa pre klubový web Rakówu vyjadril k svojmu hosťovaniu: „Som rád, že som sa sem dostal. Raków je klub s ambíciami. Chcem pomôcť tímu dosiahnuť čo najlepší výsledok v tejto sezóne. Viem, že to nebude ľahká úloha, pretože liga je vyrovnaná, ale sľubujem, že urobím maximum,“ povedal Holec.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora