Články - 23.06.2019 16:31

Beckham dostal zrejme najhorší darček v živote

Zdroj: huste.tv/Instagram

Je veľmi pekné, keď sa partneri vedia navzájom obdarovať aj po dvadsiatich rokoch manželstva. Platí to aj o prominentnom páre Beckhamovcov, no bývalý anglický reprezentant sa od partnerky dočkal skôr provokácie ako daru. Victoria mu darovala dres klubu, ktorý v obľube rozhodne nemá, navyše s menovkou, ktorú ako oslovenie neznáša. Najväčšiu časť svojej bohatej kariéry venoval Manchestru United, no tento raz dostal dres konkurenčného City s menovkou "Dave".

"Jedinou osobou, ktorá ma môže takto oslovovať, je moja mama," povedal David Beckham v televíznej šou potom, ako si z neho vystrelil známy britský komik v súvislosti s plánovaným odhalením jeho sochy. Tú úmyselne zbabrali a reakciu bývalej futbalovej hviezdy nahrávali skrytou kamerou. Ďalší vtip prišiel krátko potom a rovnako z neho existuje dokumentácia. Kyslým výrazom svoj manžela sa podelila Victoria prostredníctvom Instagramu.

Bývalý anglický reprezentant D. Beckham s neželaným darčekom
Zdroj: Instagram

Okrem United počas svojej kariéry nastupoval aj za Real Madrid, LA Galaxy alebo PSG. Ak by mal nastolený trend pokračovať, jeho zbierku by v budúcnosti rozšírili dresy Barcelony či Olympique Marseille. Bol to však Old Trafford, kde sa z tohto futbalistu stala hviezda svetového formátu. Victoria bola ešte celkom milosrdná, že vybrala dres "len" mestského rivala a nie odvekého konkurenta Liverpool FC.