Články - 11.08.2019 08:43

Naháč sa v úvodnom kole prebehol po Anfielde

Zdroj: huste.tv/Twitter

Začiatku novej sezóny sa nemohli dočkať hráči, fanúšikovia, ale ani exhibicionisti. Jeden sa predviedol hneď v prvom stretnutí, ktorý mala na programe Premier League a nahý sa prebehol po slávnom Anfield Road. Na hraciu plochu si to namieril štyri minúty pred koncom, keď už bol v platnosti stav 4:1 pre domáci Liverpool a Norwich City sa zmieril s tým, že čestný zásah bude jeho jediným čiastočným úspechom v stretnutí.

Britská réžia bola viac ako pohotová a v priamom prenose sa objavil len nepatrný náznak chaosu. James Milner si vystriedaním Roberta Firmina pripísal svoj 517. štart v najvyššej anglickej súťaži a pri detailnom zábere na Angličana poza neho prebehli dvaja členovia usporiadateľskej služby. Tí mali plné ruky práce s mužom, ktorého úmyslom nebolo nikomu ublížiť, ani spraviť reklamu na pornostránku, ako z minulej sezóny poznáme od Kinsey Wolanskej. Len ukázal svoj obnažený pohlavný úd a následne bol odprataný z očí verejnosti.

Podľa tetovania na chrbte bolo evidentné, že šlo o fanúšika The Reds a z plného bodového zisku na úvod sezóny mal asi väčšiu radosť ako by sa patrilo. Pri vicemajstrovi možno skonštatovať, že nový ročník začal v štýle, akým zakončil ten predošlý. V poslednom súťažnom zápase ročníka 2018/19 sa na trávnik dostala už spomínaná modelka a provokatérka. Tá si svoju chvíľku slávy na finále Ligy majstrov poctivo naplánovala a pripravila, zatiaľ čo cez víkend šlo zrejme len o improvizovanú a nepremyslenú akciu.