Články - 26.08.2019 16:08

Šprintérsky súboj Carraghera s Nevillom: obaja sú vo forme

Zdroj: huste.tv/Instagram

Pomerne často sa v rámci zápasových štúdií pustí Jamie Carragher do zaujímavej stávky s Garym Nevillom. V oboch stále pretrváva rivalita medzi Liverpoolom a Manchestrom United, ktorú dokážu veľmi úsmevným spôsobom preniesť aj do rozhovorov v priamych prenosoch. Jednu vtipnú výmenu názorov obstarali aj s úvodom nového ročníka, keď predpovedali štvoricu mužstiev, ktorá tento rok obsadí najvyššie priečky v Premier League.

Zhodli sa na absencii Chelsea a na tom, že topfavoritmi na zisk titulu je Manchester City s Liverpoolom. Neville však kvarteto doplnil Tottenhamom a svojím bývalým klubom, hoci United v úvodných kolách viackrát kritizoval. Carragher prvé dva tímy minulého roka doplnil celkami zo severu Londýna - Arsenalom a Tottenhamom. Keď obaja pochopili, že slovami sa nikam neposunú, sily si šli porovnať priamo na trávnik.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa John Terry (@johnterry.26),

Keďže šlo o štúdio pred zápasom Aston Villy s Evertonom, prebehli sa po domovskom stánku birminghamského mužstva priamo pred očami Johna Terryho, ktorý v ňom pôsobí ako tréner. Dramatický súboj vyhrala tesne liverpoolska legenda a niekdajší stopér Chelsea na nich reagoval videom z Instagramu. Na ňom síce vyzdvihol Carragherovo víťazstvo, no obom rázne odkázal, že ich už viac na trávniku svojho tímu nechce vidieť.