Články - 01.10.2019 15:03

Manchestru United sa ponúka hráč. Hral by hoci aj zadarmo

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/youtube

Futbalisti Manchestru United vyhrali len dva z úvodných siedmich ligových kôl, a nachádzajú sa na desiatej priečke tabuľky. Vec nezlepšil ani pondelkový derby zápas s Arsenalom, v ktorom síce viedli po prvom polčase 1:0, no na začiatku druhého dostali vyrovnávajúci gól. Reaguje na to aj legendárny japonský futbalista Keisuke Honda, účastník troch svetových šampionátov.

Aktivita počas zimného prestupového obdobia by mala byť na Old Trafford samozrejmosťou a 33-ročný špílmacher je presvedčený, že práve on by mohol priniesť pozitívnu zmenu. Skúsenosti pritom má z CSKA Moskva či AC Miláno, avšak už takmer pol roka je bez klubu. Naposledy pôsobil v austrálskom Melbourne Victory.

Svoj záujem zahrať si pod Solskjaerom avizoval prostredníctvom Twitteru, kde publikoval veľmi stručnú, ale zato jasnú a naliehavú správu: "Dajte mi ponuku. Nepotrebujem peniaze, ale potrebujem hrať za skvelý tím a so skvelými spoluhráčmi," Na konci príspevku označil práve Manchester United. Honda zanechal výraznú stopu najmä v Taliansku. V Miláne pôsobil tri roky a nazbieral zaň 92 štartov.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora