Články - 29.10.2019 14:01

Lacazette nepriamo poslal spoluhráčov do teplých krajín

Zdroj: huste.tv/youtube

Nálada v tábore futbalového Arsenalu je momentálne na bode mrazu. Mužstvo z ostatných štyroch ligových zápasov vyhrali len jediný a odstup od čela tabuľky sa zväčšil. Iskrí to navyše aj medzi kapitánom Granitom Xhakom a fanúšikmi, no a svojou troškou prispel aj Alexandre Lacazette. Stačilo pritom jediné kliknutie na sociálnej sieti, avšak na veľmi nevhodne vybrané miesto.

Cez víkend Arsenal remizoval s Crystal Palace 2:2, hoci už po desiatich minútach hry mal dvojgólový náskok. Nespokojnosť publika si odniesol nielen Xhaka, ale aj tréner Unai Emery a s nimi celý tím. Lacazette pritom odohral v útoku celý zápas, ale gólovo sa nepresadil. Oba zásahy si pripísali stopéri. Po súboji sa vlna nespokojnosti preniesla aj na sociálne siete a viacerí fanúšikovia priznali, že každým ďalším kolom strácajú chuť sledovať tieto duely.

"Nemôžeš viesť doma nad Palace 2:0 a nakoniec len remizovať. Emery, zastával som sa ťa, ale čo je veľa, to je veľa," napísal jeden z diskutérov a vulgárnejším spôsobom pokračoval na adresu kapitána Xhaku. Toho nevyberavým slovníkom vyzval, aby sa tak akurát sebaukojil a už ho nikdy nechce vidieť v drese Arsenalu. Komentár pozbieral množstvo súhlasných reakcií a lajkom ho "poctil" aj 28-ročný Francúz. Kouč The Gunners sa už nechal počuť, že si so všetkými hráčmi musí v pokoji sadnúť a porozprávať sa. Tým v podstate priznal, že v šatni sú vzťahy aj nálada veľmi zlé.