Články - 12.01.2020 12:16

Rooney opäť smie šoférovať. Takto to však dlho nepotrvá

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/The Sun

Návratom do Anglicka sa futbalista Wayne Rooney opäť dostal na oči anglickým bulvárnym novinárom a tí si pri tejto príležitosti spomenuli aj na jeho dva roky starý zákaz šoférovania. Ten akurát nedávno vypršal a bývalá reprezentačná hviezda sa opäť po uliciach premáva na svojom terénnom vozidle.

Do problémov s dopravnou políciou sa dostal v septembri 2017. Hliadka jeho vozidlo zastavila pre nefunkčné svetlo a zistila, že má v dychu alkohol. Kauza bola o to horšia, že z klubu viezol ženu, zatiaľ čo jeho tehotná manželka bola doma. Podobné zálety pretrvávali aj po jeho presune do Ameriky a stal sa preto vďačnou témou šoubizových novinárov a paparazzov.


Najvyššia súťaž si zatiaľ pamätá len jeho manchesterské a evertonské góly

Pôsobenie na Britských ostrovoch sa zatiaľ zaobchádza bez incidentu a ako hrajúci tréner Derby County bol pri dvoch víťazných dueloch svojho tímu. Návrat za volant môže problémy čoskoro priniesť. Hneď prvá fotografia jeho športového vozu zahŕňa dopravný priestupok, a to zlé parkovanie. Dve žlté čiary pri obrubníku ho nerozhodili a kým sa zastavil v neďalekom obchode, ostal zaparkovaný nesprávne.

Wayne Rooney so svojím nesprávne zaparkovaným automobilom
Zdroj: The Sun

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora