Články - 11.01.2020 22:59

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: huste

Newcastle United už vo štvrtom zápase Premier League za sebou nezvíťazil, z Wolverhamptonu si odváža bod za remízu 1:1. "Straky" viedli od 7. minúty, keď sa parádne pod brvno trafil paraguajský útočník Miguel Almiron,  Po rohu domáci vyrovnali vďaka Dendonckerovi. Wanderers mali vo zvyšnom priebehu viac šancí. Dúbravka sa zaskvel hlavne v 34. minúte, keď reflexívne nohou vykopol z bránkovej čiary strelu Raula Jimeneza a ďalší neskutočný zákrok môžete vidieť v našom videu.  „Postaral sa o dva neskutočné zákroky. Urobil niečo také už niekoľkokrát a môžeme byť veľmi radi, že tu môžeme mať takého skvelého brankára. Verím, že v tom bude pokračovať,“ povedal po zápase na adresu 30-ročného slovenského reprezentanta tréner United Steve Bruce.