Články - 14.05.2020 11:02

Vylúpili ho a dorezali. Tottenham sľubuje odmenu za odhalenie páchateľov

redakcia Autor: redakcia | Zdroj: sita

Mimoriadne nepríjemnú skúsenosť má za sebou v tomto náročnom období anglický futbalový reprezentant Dele Alli. Dvadsaťštyriročný stredopoliar londýnskeho Tottenhamu Hotspur sa totiž stal obeťou lúpežného prepadnutia, všetko sa udialo u neho doma na severe hlavného mesta Anglicka.

Futbalista okamžite prostredníctvom sociálnych sietí požiadal všetkých, ktorí by mohli mať informácie cenné pre políciu pri vyšetrovaní tohto činu, aby ich posunuli vyšetrovateľom. Páchatelia ozbrojení nožmi mladého futbalového hráča okradli a spôsobili jemu aj jeho adoptívnemu bratovi malé zranenia.

"Dvaja muži po napadnutí utrpeli poranenia tváre, nepotrebovali ošetrenie v nemocnici," uvádza sa v stanovisku polície k činu. Na londýnskom predmestí prišiel futbalista o cenné šperky či hodinky.

Dele Alli na twitter neskôr napísal: "Ďakujem všetkým za správy. Bola to strašná skúsenosť, ale všetci sme v poriadku. Cením si podporu všetkých."

Klub svojmu hráčovi tiež ponúkol potrebnú podporu, Hotspur o tom informovali prostredníctvom tlačovej správy. "Chceli by sme požiadať každého, aby poskytol polícii prípadné dôkazy, aby vyšetrovanie napredovalo," napísal klub.