Články - 18.05.2020 12:35

Užíval Francúz Lacazette drogy? Na foto inhaluje z balónika

redakcia Autor: redakcia | Zdroj: sita/twitter

Problém s drogami vo futbalovom Arsenale? Užíva Alexandre Lacazette zakázané stimulanty? Titulky anglických médií vyznievajú divoko bulvárne, ale fotografie prezrádzajú, že na nich bude niečo pravdy.

Na internet prenikli fotografie, na ktorých francúzsky útočník v službách londýnskeho Arsenalu vdychuje niečo z balónika a tvári sa pritom veľmi spokojne. Malo by ísť o oxid dusný či rajský plyn, stimulant známy vo Veľkej Británii aj ako "hippy crack", ktorý pomáha k lepšej relaxácii a dobrej nálade.

Podľa Daily Star Sport nahrávka s Lacazettom a jeho balónikom mala pôvodne putovať iba niekoľkým priateľom, ale nedopatrením sa dostala do obehu na internete. Dvadsaťosemročný francúzsky reprezentant preto musí vziať do úvahy možné následky. Podľa Daily Mirror vedenie Arsenalu je sklamané správaním sa hráča a nepríjemnú záležitosť vyrieši v rámci klubu. "Je to súkromná záležitosť, ktorú berieme vážne a budeme ju posudzovať interne," píše sa v krátkom vyhlásení tradičného účastníka Premier League.

Nie je to prvýkrát, čo bol Alexandre Lacazette pristihnutý pri vdychovaní "hippy cracku“ a nebol sám z Arsenalu. Pred dvoma rokmi malo vedenie "kanonierov" podobné skúsenosti aj s Mesutom Özilom, Pierrom-Emerickom Aubameyangom, Seadom Kolašinacom či Mattelom Guendouzim. Všetci títo hráči si vtedy pomáhali k dobrej nálade aj pitím alkoholu.