Články - 25.07.2020 12:18

S Leedsom do Premier League vstupuje aj táto redaktorka

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Instagram

Keď do ligy postúpi nový klub, je prirodzený záujem širšej verejnosti. Tá rieši, o koho ide, aký má štadión a aké zaujímavé mená či osobnosti sa v jeho radoch pohybujú. V prípade Leedsu United, ktorý sa do Premier League vracia po 16 rokoch, bude potešené aj oko mužského diváka.

Na najslávnejších zápasoch v krajine sa totiž bude pohybovať klubová redaktorka Emma Louise Jonesová, ktorá si už stihla podmaniť League Championship. Ako sama tvrdí, nikdy nebola veľkou futbalovou fanúšičkou, no v roku 2017 sa prvý raz objavila v príspevkoch Leedsu a masívna pozitívna odozva mužov ju v tejto pozícii drží už štvrtý rok.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Jones (@eljonesuk),

Tvrdí, že medzičasom si cestu k tomuto športu našla a baví ju najmä jedinečná atmosféra na štadiónoch. Okrem Leeds United TV sa podieľa aj na pokrývaní netballu pre podcast z dielne BBC a nejeden si ju mohol všimnúť už počas MS 2018, keď si na nej "uletel" vysielateľ a na tribúne sediaca redaktorka sa počas rozcvičky dostávala do záberu častejšie ako ktorýkoľvek hráč.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Jones (@eljonesuk),

Dnes má jej instagramový profil bez mála 200 tisíc followerov, pričom britský bulvár zaujala ešte pred začiatkom svojej redaktorskej kariéry. Šlo o sériu falošných profilov v zoznamovacej aplikácii Tinder, ktoré využívali jej fotografie, no vystupovali pod falošnou identitou čašníčky, letušky či hostessky.


Víťaza Championship v poslednom kole vytlieskalo Derby County, potom líder vyhral 3:1

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora