Články - 27.07.2020 17:33

Celú sezónu neskóroval, no v poslednej minúte ročníka zmaril radosť tipérov

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Twitter/Youtube

Futbalové a tipérske šťastie sú často dve rozdielne veci. Presvedčili sa o tom fanúšikovia anglického futbalu, ktorí pred sezónou stavili pomerne bizarný tiket. Týkal sa hráča Manchestru United Jesseho Lingarda, ktorý sa v poslednej dobe herne trápi.

Podľa tipérov nemal Lingard počas celej sezóny ani raz skórovať a dokonca zaznamenať ani jednu gólovú asistenciu. Najskôr to vyzeralo ako vtip z recesie, no keď pred posledným kolom svietili v kolónke gólov a asistencii hráčovi Červených diablov dve nuly, tiket naberal na vážnosti. Pred zápasom posledného kola medzi Leicestrom a United jeden z tipérov zverejnil na sociálnej sieti Twitter podaný tiket s popisom: „Áno, Leicester-Manchester United je zápas o Ligu majstrov, ale moje oči budú na lavičke United.”

Tento popis bol nanajvýš vhodný, keďže Lingard začal práve na lavičke náhradníkov. Do zápasu naskočil až v 77. minúte a všetko sa zdalo byť takmer vybavené. Až prišla 98. minúta stretnutia a obrovské zaváhanie gólmana Leicestru Kaspera Schmeichela. To dokonale využil Lingard a tipérom tak zostali len oči pre plač. Zo 670 libier sa stala strata desiatich libier.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora