Články - 26.08.2020 16:37

Aubameyang predviedol svoj vozový park. Bude aj naďalej v Londýne?

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Instagram

Drahé auto často dopĺňa imidž bohatého a úspešného muža. V niekoho ponímaní to znamená, že si zakúpi jeden poriadny reprezentatívny kus, ktorý využíva na každodennú prepravu, iný si svoju veľkú garáž naplní niekoľkými luxusnými autami. Pierre-Emerick Aubameyang spadá jednoznačne do druhej kategórie a prostredníctvom instagramového profilu svojim fanúšikom ukázal niečo z toho, čo parkuje v jeho luxusnom príbytku na severe Londýna. Vášeň pre luxusné autá je u minulosezónneho kapitána The Gunners známou vecou a v minulosti bol kritizovaný za to, že drahé autá "ničí" ich nevkusným tunovaním a lakovaním. Nedal si povedať a päť kúskov svojho vozového parku má v zlatej či striebornej farbe alebo dokonca vo všetkých farbách dúhy.

Na obdiv vystavil až štyri Lamborghini. Dvakrát ide o model Urus, jeden Aventador a jeden Huracan Spyder. V konkurencii superšportového LaFerrari však zaostávajú. To jednoznačne dominuje zbierke, má hodnotu bezmála 3 milióny eur, parkuje preto pri predných dverách Aubameyangovho domu. Jednoducho povedané, followeri slintali závisťou a medzi nimi aj spoluhráči Nicolas Pepe, Alexandre Lacazette či Bukayo Saka. Tí si zborovo želajú, aby tieto vozidlá vídali v najbližších rokoch parkovať pri tréningovom centre Arsenalu. Gabončanovi totiž po najbližšej sezóne končí zmluva a do podpisu novej sa zatiaľ príliš nehrnie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Aubameyang Pierre-Emerick (@aubameyang97),

Pokiaľ by sa v lete 2021 sťahoval, za prepravením jeho áut by bola náročná logistická práca. Vie sa totiž, že na tejto fotografii vystavil len to najlepšie, čo má. V úzadí tento raz ostalo Bentley Bentayga a ďalšie tri modely Ferrari - 812 Superfast, Spyder a 458 Italia. Ešte ako hráč Borussie Dortmund sa pritom pýšil Range Roverom Sport Mansory, Audi R8 V10 a Aston Martin DB9. Vo všetkých prípadoch ide o modely drahšie ako 200 tisíc eur. Sám pritom tvrdí, že žijeme len raz, drahé oblečenie a autá si neodpustí, užíva si svoj spôsob života a pokiaľ to niekto považuje za nesprávne, je to výlučne jeho problém.


V súčte všetkých súťaží, Aubameyang v sezóne 2019/20 skóroval 29krát v 44 dueloch

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora