Články - 01.09.2020 19:58

Nápadité predstavenie posily: zmazal starý Tweet a prestúpil

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Twitter

Anglický futbalový Tottenham Hotspur počas leta získal do svojich radov krajného obrancu Matta Dohertyho z Wolverhamptonu a sľubuje si od neho kvalitné vystuženie defenzívy aj podporu útoku. Veď v radoch Wolves sa za minulý ročník podieľal na dvanástich góloch, z toho sedem sám strelil. Malý háčik je však v tom, že írsky reprezentant bol v mladosti fanúšikom najväčšieho rivala "kohútov" a fanúšikovia túto informáciu nemusia vôbec prehltnúť ľahko. Usvedčil ho príspevok na Twitteri z roku 2012, v ktorom vyjadruje svoju večnú lásku Arsenalu. Ututlať to? PR oddelenie klubu na to šlo inak.

Rodáka z Dublinu v predstavovacom videu posadilo k notebooku, tweet nascrolloval a s previnilým výrazom v tvári ho odstránil. Podobne naložil aj s ďalším svojím postom podobného druhu a potom už spokojne zapózoval v drese svojho nového zamestnávateľa. Javí sa to ako celkom nápadité riešenie a nejeden fanúšik sa v tom našiel. Niektorí síce tvrdohlavo tvrdia, že verný priaznivec klubu nikdy v živote nesmie podpísať zmluvu s odvekým rivalom, ale viacerí z nás sa v minulosti dostali ku svojmu starému príspevku, komentáru či fotke na sociálnej sieti a zahanbene ju vymazali.

Vychádzajúc z toho, že šlo o príspevok z roku 2012, Doherty už bol hráčom Wolverhamptonu, z ktorého putoval na hosťovanie do škótskeho Hibernianu. Medzičasom už nakopil 302 zápasov za "vlkov", deväťkrát nastúpil za svoj národný tím a od septembra bude zarezávať v tottenhamskom drese. S ním ho okrem domácej súťaže opäť čaká aj púť Európskou ligou. Anglický celok je súčasťou druhého predkola a čeliť bude Lokomotivu Plodiv.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora