Články - 12.09.2020 12:32

Kapitán Liverpoolu poslal Lovrenovi dojímavý list

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Twitter

Mnohých fanúšikov futbalového Liverpoolu chytila za srdce už prvotná reakcia kapitána Jordana Hendersona na odchod Dejana Lovrena. Chorvátsky stopér odohral za The Reds šesť sezón, bol pri triumfe v Lige majstrov aj v Premier League, no počet jeho štartov sa každým rokom znižoval. Zamieril tak do Zenitu Petrohrad a kamarát zo stredu poľa sa s ním rozlúčil tak, ako sa patrí. Lovren cez sociálne siete priznal, že ostal bez slov, keď dočítal dojímavý list od Hendersona aj s malou pamiatkou.

"Je nemožné predstaviť si Liverpool bez toho, aby si bol s nami. Bol si neodmysliteľnou postavou nášho tímu a jedným z najpozitívnejších vplyvov, ktoré nám pomohol vystúpiť z bodu, na ktorom sme začínali, až do dnešnej pozície víťazov a šampiónov," píše 55násobný anglický reprezentant, ktorý v ďalšej časti listu vyzdvihuje aj charakter a osobnosť svojho bývalého chorvátskeho spoluhráča.

"Ver, že si všetci uvedomujeme prínos, ktorý si vniesol do tohto klubu a tímu. Nedokážem ti poďakovať dostatočne a pokiaľ budeš v živote čokoľvek ty alebo tvoja rodina potrebovať, som ti k dispozícii. Veľa šťastia do budúcnosti a pamätaj, že vždy máš svojich bratov v Liverpoole. YNWA, Hendo." ukončil svoj text, ku ktorému pribalil aj malú spomienku na záver ročníka 2018/19. V ňom sa mužstvo prepracovalo až do finále Ligy majstrov, v ktorom pokorilo Tottenham Hotspur.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora