Články - 14.11.2020 20:09

Zverejnili fotografie bujarej oslavy, po ktorej je Salah chorý

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/youtube

Liverpoolskemu trénerovi sa napĺňajú najväčšie obavy, ktoré sprevádzajú aktuálny asociačný termín. Už i tak početná maródka sa rozrástla o ďalšie meno, dokonca najväčšiu hviezdu mužstva. Mohamed Salah bol pozitívne testovaný na koronavírus, zatiaľ je asymptomatický, no putoval do karantény a je pod drobnohľadom. Oficiálne správy hovoria o tom, že sa nakazil pri plnení reprezentačných povinností, avšak opakované pozitívne testy mu vyšli deň po bujarej svadobnej zábave, ktorou do chomúta vstupoval jeho brat.

Zdroj: The Sun

​Podľa egyptských nariadení, rodinné akcie do 200 ľudí sú povolené. Ťažko však predpokladať, že v takýto slávnostný deň bude niekto kontrolovať záležitosti, ako sú rúška či sociálny dištanc. Dokazujú to aj fotografie, ktoré pôvodne zverejnili africké médiá a veľmi rýchlo na ne reagovali aj tie európske. Trénerský tím The Reds ich určite neuvidí rád. Avizované reprezentačné povinnosti mali totiž zahŕňať dvojzápas s Togom.

Obhajca anglického titulu sa do súťažného diania vráti 22. novembra domácim stretnutím s priebežným lídrom Premier League. Proti Leicesteru City budú už teraz s určitosťou chýbať Van Dijk, Alexander-Arnold, Fabinho, Thiago, Henderson, Gomez, Oxlade-Chamberlain a najnovšie aj Salah.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora