Články - 15.11.2020 19:41

Priznanie Croucha: mal obrovskú chuť zbiť hviezdu Realu

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/youtube

Viaceré citlivé priznania a zvláštne rozhovory po konci svojej aktívnej kariéry viedol bývalý futbalista Peter Crouch, no stále má ešte zážitky, o ktoré sa možno podeliť. Pre jeden britský podcast porozprával o kariérnom momente, ktorý ho najviac rozčúlil a viedol dokonca k nevraživosti ku konkrétnemu hviezdnemu futbalistovi. Šlo o Marcela, s ktorým sa stretol vo štvrťfinále Ligy majstrov 2010/11. Faul naňho v 15. minúte dokonca viedol k červenej karte Angličana a tento moment nevie protihráčovi zabudnúť.

Crouch vletel do stretnutia trochu premotitovane. V ôsmej minúte poslal ostro k zemi Sergia Ramosa, za čo videl žltú kartu a o šesť minút neskôr sklzom zašiel aj do Marcela a potrestaný bol opäť. Na útočníka nezvyčajný jav. "Šiel som zachytiť loptu a sklzom som trochu zašiel do Marcela. Ani som sa ho však nedotkol. Vyskočil do vzduchu a začal sa gúľať po zemi. Existuje dokonca záber kamery, na ktorom je vidieť, ako pozrel na rozhodcu a po červenej karty spokojne vyskočil naspäť na nohy. Nikdy som nikoho nechcel viac udrieť!" opísal moment zo svojho pohľadu.

Dodal, že do šatní na Estadio Santiago Bernabéu je veľmi dobre počuť atmosféru. Utrápene sedel s uterákom na hlave a počul, ako počas jeho neprítomnosti Madridčania zvýšili z 1:0 na 4:0. Dvojzápas bol tým prakticky vyriešený. Tottenham prehral domácu odvetu 0:1 a spoločne s konfrontáciou Barcelony a Šachťaru šlo o najjednoznačnejšie štvrťfinále.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora