Články - 31.08.2019 07:57

Wolverhampton upozorňuje vlastných fanúšikov pred Bratislavou

Zdroj: huste/joj/twitter

Eufória z postupu ŠK Slovan Bratislava do skupinovej fázy Európskej ligy postupne upadá. Medializujú sa informácie o uzavretí Tehelného pola. Reálne hrozí, že až dva z troch domácich zápasov pohárovej jesene odohrá Slovan bez fanúšikov. Slovan si otvoril dvere do futbalovej Európy a UEFA mu ich mieni zavrieť. Komu tým prospeje?

Upozorňuje na to aj jeden zo súperov Slovana v skupine K anglický klub Wolverhampton Wanderers: "Na Slovan sú uvalené sankcie od UEFA, ktoré zahŕňajú dva zápasy za zatvorenými dverami. To ovplyvňuje aj našich fanúšikov, ktorých týmto vyzývame, aby si zatiaľ nekupovali ubytovanie a cestu, kým sa nerozhodne o odvolaní," varuje Wolverhampton prostredníctvom svojich sociálnych sieti. 

Našli sme aj jedno vyjadrenie Slovana na facebooku: "Informácia, ktorú zverejnil anglický klub, sa nezakladá na pravdivom základe. Klub medializovanú situáciu intenzívne rieši, a včas sa k nej vyjadrí. Prosíme ale fanúšikov, aby nebrali do úvahy informáciu publikovanú na facebooku anglického klubu." 

Pravda je, že na stránke UEFA skutočne zatiaľ žiadne informácie nie sú. Dokedy bude fanúšik bez informácií?