Články - 17.10.2019 23:46

Slovan hlási vypredané! To bude podpora!

Zdroj: huste/sita

Toto video sme priniesli deň po víťazstve Slovana Bratislava v prvom zápase skupinovej časti Európskej ligy 2019/2020. Vtedy boli na tribúnach prítomné len deti a bol to úžasný zážitok ako pre ne, tak aj pre futbalistov. A fanúšikovia  Slovana si nebudú môcť naživo vychutnať ani druhé domáce vystúpenie slovenského majstra v skupinovej fáze. Európska futbalová únia (UEFA) definitívne zamietla odvolanie klubu, a tak sa duel proti anglickému Wolverhamptonu Wanderers odohrá za zavretými dverami Tehelného poľa. Slovan však opäť využije reglement súťaže a na zápas, ktorý sa odohrá 24. októbra o 18.55 h, opäť pozýva deti základných škôl a futbalových klubov do 14 rokov.

Dnes Slovan Bratislava už pozastavil možnosť rezervácii vstupeniek. Týždeň pred zápasom je totiž vystavených cez 17.000 bezplatných vstupeniek a nevybavených je ešte 130 objednávok zo základných škôl a futbalových klubov. Tehelné pole bude zaplnené deťmi nielen z Bratislavy, ale aj z celého Slovenska.
     

Ďalšie rezervácie tak už z kapacitných dôvodov nebudú vybavované. „Sme nesmierne radi, aký záujem prejavili základné školy a futbalové kluby o bezplatné vstupenky pre deti na zápas s Wolverhamptonom. Dnes môžeme skonštatovať, že pre deti bolo vystavených cez 17.000 bezplatných vstupeniek a ešte evidujeme 130 nevybavených žiadostí. Je teda jasné, že deti o týždeň úplne zaplnia Tehelné pole. Veríme, že vytvoria nášmu mužstvu skvelú atmosféru a získajú krásny zážitok, ktorý v nich môže prebudiť vzťah k futbalu a nášmu klubu. Tešíme sa na vás vo štvrtok,“ uviedol prostredníctvom tlačovej správy marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.