Články - 07.11.2019 23:02

Wolverhampton - Slovan 1:0, hrozivé zranenie Bajriča

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv

Futbalisti bratislavského Slovana odohrali štvrtý zápas skupinovej fázy Európskej ligy UEFA. Tentokrát sa predstavili na pôde anglického Wolverhamptonu Wanderers a favorizovaného súpera poriadne potrápili.

Hrdinom zápasu sa mohol stať brankár belasých Dominik Greif, ktorý v 51. minúte zneškodnil penaltu Rubena Nevesa a následne predviedol aj ďalšie dôležité zákroky. Napokon však prišiel moment, ktorý znamenal vedúci gól Wolverhamptonu. O ten sa postaral Raul Jimenéz v druhej minúte nadstaveného času.

Zdroj: sita

Zlou správou pre Bratislavčanov je tiež hrozivé zranenie obrancu Kenana Bajriča, ktorý bol v závere stretnutia po tvrdom strete s Raulom Jimenézom nútene ošetrovaný takmer desať minút a následne tiež odvezený do nemocnice. Podrobnejšie informácie o jeho zdravotnom stave možno očakávať v najbližších hodinách.

V druhom zápase skupiny K si portugalská Braga na domácom trávniku poradila s Besiktasom Istanbul a po výsledku 3:1 je tak na najlepšej ceste za postupom do jarného šestnásťfinále. Šanca bratislavského Slovana na postup stále žije, no belasí to po dnešnej prehre budú mať veľmi náročné.