Články - 07.04.2021 11:44

Na starých spoluhráčov sa nezabúda. Souček privítal Slaviu v Londýne

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Twitter

Na bývalých spoluhráčov a kamarátov sa nezabúda. Ukázal to aj český reprezentant Tomáš Souček, ktorý v januári minulého roka vymenil pražskú Slaviu za londýnsky West Ham United. V Anglicku sa priam raketovou rýchlosťou stal hviezdou, no napriek tomu si na starých známych spomenul. Svojich bývalých kolegov privítal v metropole Anglicka na letisku.

Slavia totiž už zajtra odohrá štvrťfinálový zápas Európskej ligy UEFA na pôde slávneho Arsenalu. Zošívaní dokázali v rámci tejto súťaže vyradiť už dva ostrovné celky, keď najskôr zneškodnili Leicester a naposledy v kontroverznom dvojzápase aj Glasgow Rangers. Žreb sa s českým majstrom príliš nehral a opäť poslal Slaviu na ostrovy.

Ešte pred samotným zápasom však nastala úsmevná situácia na letisku, na ktorú upozornil aj predseda predstavenstva pražského klubu Jaroslav Tvrdík. Na výpravu Slavie čakal ich bývalý hráč Tomáš Souček, ktorý aktuálne s West Hamom bojuje v anglickej Premier League o miestenku v pohárovej Európe. Pred dôležitým dvojzápasom sa tak zvítal so známymi tvárami a mohol tak dodať svojim kamarátom odvahu a cenné rady do súboja s Arsenalom.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora