Články - 10.04.2021 09:44

Hrdina Slavie narušil nočný kľud. Jeho rodina sa ospravedlnila susedom

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Futbalisti pražskej Slavie si opäť dobývajú futbalovú Európu. Po remíze v prvom štvrťfinále Európskej ligy UEFA na pôde Arsenalu majú skvelú pozíciu do odvety. Hrdinom Zošívaných sa stal obranca Tomáš Holeš, pre ktorého to bol premiérový gól v pohárovej Európe. Svojim presným zásahom dokonca narušil nočný kľud v českých domácnostiach.

Zvyčajne síce nastupuje na inom poste, no tentokrát zaskočil na stopérskej pozícii a zápas mu vyšiel na výbornú. V závere 93. minúty po rohovom kope prekonal Bernda Lena a zabezpečil Slavii cennú remízu. Po tomto góle sa na sociálnych sieťach objavila úsmevná fotografia z Českej republiky. Rodina Tomáša Holeša vyvesila susedom oznam, v ktorom sa ospravedlňuje za krik po 22. hodine: „Ospravedlňujeme sa vám všetkým za krik okolo jedenástej hodiny večer, na naše ospravedlnenie, môj mladší brat dal gól vo štvrťfinále EL proti Arsenalu v 90. minúte na 1:1. Ešte raz sa ospravedlňujeme. Holešovci.“