Novinky - 23.07.2021 14:39

Druhá liga štartuje už tento víkend. Aj v našich prenosoch

redakcia Autor: redakcia | Zdroj: huste.tv

Už počas najbližšieho víkendu sa futbalovým priaznivcom prihlási II. liga, ktorej budeme venovať patričnú pozornosť aj v našich priamych prenosoch. Šestnástka mužstiev, vrátane niekoľkých tradičných slovenských bášt, zabojuje o čo najlepšie umiestnenie s ambíciou postúpiť medzi elitu.

AKO SLEDOVAŤ ZÁPASY?
Duely druhej ligy vám budeme ponúkať v priamych prenosoch na našom webe a sledovať ich môžete na tomto linku. Tam si nájdete zápas svojho tímu. 
Ďalšou možnosťou je stiahnutie mobilnej aplikácie TV JOJ do svojho mobilného telefónu a tam si nájsť sekciu HUSTE.tv a opäť si len vybrať svoj zápas.
Všetko je intuitívne na ovládanie, ak by ste však mali akýkoľvek problém, kontaktujte, prosím, info@huste.tv a budeme sa vám snažiť okamžite pomôcť. 

Ostatné dva ročníky druhej najvyššej súťaže boli ovplyvnené pandémiou a napĺňanie vysokých ambícií bolo preto náročné. Podbrezová, Košice, Banská Bystrica či Skalica však zmobilizovali kvalitné kádre aj pre ročník 2021/22 a veria, že na ich konci ich príbehu by mohla byť rovnaká radosť, ako minulý rok v prípade Liptovského Mikuláša. Partiu dopĺňajú aj tímy Šamorína, Komárna, Petržalky, Bardejova, Púchova, Dubnice, Trebišova či Humenného. Posledný menovaný je síce nováčikom druhej najvyššej súťaže, no šepká sa o ňom ako o potenciálnom čiernom koňovi ligy. Ostatní spomenutí si však svoje pozície v hornej polovici tabuľky budovali dlho na to, aby ich zadarmo opustili.

Do počtu nehodlá byť ani ďalšia dvojica nováčikov - Námestovo a Rohožník. Obaja budú v prvom kole čeliť súperovi s bohatou futbalovou minulosťou aj účasťou v najvyššej súťaži. Cieľ udržať svoju rezervu v druhej lige neskrývajú v Žiline ani v Bratislave, hoci celku z hlavného mesta to v uplynulom roku vyšlo aj s dávkou šťastia.

Program 1. kola II. futbalovej ligy:
24.7. o 17:00: MŠK Námestovo - MFK Dukla Banská Bystrica
24.7. o 17:00: FK Humenné - FK Železiarne Podbrezová
24.7. o 17:00: KFC Komárno - FK Dubnica nad Váhom
24.7. o 17:00: Slavoj Trebišov - FC Petržalka
25.7. o 10:30: ŠK Slovan Bratislava B - FC Košice
25.7. o 10:30: MŠK Žilina B - MŠK Púchov
25.7. o 11:00: FC Rohožník - MFK Skalica