Články - 14.08.2020 07:55

Len Lipsko a Cristiano Ronaldo dokázali TOTO

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: huste.tv

Prvým postupujúcim do semifinále futbalovej Ligy majstrov bol Paríž Saint Germain a neymarovci pozorne sledovali druhý duel medzi RB Lipskom a Atléticom Madrid.

Práve s víťazom tohto duelu sa stretnú v semifinále tohto turnaja v Lisabone 18. augusta. Po výsledku 2:1 sa ním stali futbalisti RB Lipsko. Vo štvrtkovom štvrťfinále hranom na jeden zápas zdolali Atletico Madrid 2:1. Rozhodol gól z 88. minúty, keď sa už vlastne čakalo na predĺženie. Navyše - strela Adamsa zapadla za brankára Oblaka po teči nešťastného Saviča.Lipsko je teda 75. tímom v semifinále tejto prestížnej súťaže.

Ale je tu ďalšia zaujímavosť! Lipsko je prvým tímom, ktorému sa podarilo vyradiť Atlético Madrid vedený trénerom Diegom Simeonem a nepotrebovali k tomu Cristiana Ronalda! RB Lipsko existuje len 11 rokov! A má trénera, ktorý jazdí na skejtborde...