Články - 28.10.2020 23:18

Dal tri góly Barcelone a ani jeden neplatil

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: huste.tv

Šláger, o ktorom sa rozprávalo už dva-tri týždne! Juventus privítal v Turíne Barcelonu bez Cristiana Ronalda. Ale nielen preto Juve prehrali doma 0:2.

Výhru Barcelony v 2. kole skupinovej fázy futbalovej Ligy majstrov zabezpečili gólmi Dembele v 15. minúte a Lionel Mess v nadstavenom čase z penalty. Ale nulu si Stará dáma veru nezaslúžila. Veď uznajte. Alvaro Morata mohol vyrovnať na 1:1, ale VAR mu odhalil zahranie rukou aj ofsajd. O pár minút opť skóroval, ale VAR prezradil jeho ofsajd. Morata sa snažil vyrovnať aj v druhom polčase, ale VAR už poznal Moratu na milimetre presne. Ofsajd. Tri neuznané góly v súboji s Barcelonou. Nečudoval by som sa, ak by si Španiel dnes večer našiel v Turíne otvorenú krčmu...