Články - 16.02.2021 23:05

Mbappé strelil hetrik Barcelone, Liverpool zdolal Lipsko

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: huste.tv

Do osemfinále Ligy majstrov vstúpili najlepšie futbalisti parížskeho Saint Germain, ktorí vyhrali v Barcelone 4:1 po hetriku Kyliana Mbappého. Domáci viedli po premenenej  diskutabilnej penalte Messiho, no Mbappé ešte do polčasu vyrovnal a v druhom polčase zvyšoval na 2:1, tretí gól vsietil Keane a skóre hetrikom uzavrel práve Mbappé. Pred odvetou má Paríž výbornú pozíciu. Len nech si pustia rok 2017...

V druhom utorňajšom zápase zvíťazil v Budepašti FC Liverpool nad RB Lipsko 2:0. Prvý gól  padol v druhom polčase a dal ho Salah po chybe kapitána Lipska, ktorý spätnou prihrávkou Salaha vysunul. O 5 minút neskôr uzavrel skóre Mané. Liverpool neprehral s nemeckým tímom od roku 2002 už 11 duelov.

Odvety sú na programe 10. marce, už teraz som zvedavý, ako odvety zhodnotia komentátori HUSTE.tv. Osemfinále rozobrali v tomto podcaste.