Články - 14.10.2020 22:44

Po Hamšíkovom rekorde prišli tri góly súpera

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: HUSTE.tv/video:RTVS

Slovenskí futbalisti prehrali v zápase 4. kola Ligy národov v Trnave s Izraelom 2:3 napriek tomu, že po góloch Mareka Hamšíka a Róberta Maka viedli v prvom polčase už 2:0. V 57. minúte zápasu sa Marek Hamšík stal prvým slovenským futbalistom s 10.000 odohratými minútami v reprezentačnom drese. Ale od toho symbolického momentu začal úradovať hviezdy hráč Izraela. Eran Zahavi strelil hetrik a tak sme po prehre s jedným bodom na poslednom 4. mieste tabuľky 2. skupiny B-divízie.

Všetko sa dá napraviť v novembri. 12. novembra v Belfaste proti Severnému Írsku si môžeme zabezpečiť účasť na EURO 2020 a potom 15. novembra v Trnave privítame v Lige národov  Škótsko a 18. novembra sa predstavíme v Prahe proti Česku.