Články - 08.11.2020 11:31

Herečka opísala prirodzenie portugalskej hviezdy ako strateného červíka

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Instagram

Španielska herečka Mari Cielo Pajaresová nie je našincovi známou osobou, no bulvárne médiá na juhozápade Európy jej meno skloňujú pomerne často. Dcéra známeho herca, producenta a spisovateľa Andrésa Pajaresa sa do širokého povedomia dostala účinkovaním v reality šou, nepohrdla ani hereckou rolou vo filmoch pre dospelých a najnovšie zaujala kontroverznou knihou "Spomienky šľapky", v ktorej opisuje svoje početné milostné aféry a romániky. Jedna z nich sa týka aj veľkej hviezdy portugalskej futbalovej reprezentácie, pri ktorej si neodpustila niekoľko posmeškov o jeho prirodzení.

Konkrétne citáty z "memoárov" zverejnilo Mundu Deportivo a v angličtine ich publikovali britské médiá. Tvrdí, že po večierku šla s futbalistom do postele, no keď stiahol trenky, potrebovala by pinzetu mikroskop a navigačný systém, aby sa mohla činiť. "Bolo to červík, stratený v amazonskom dažďovom pralese. Na strane druhej, bol to veľmi pekný cudzinec," napísala Španielka s tým, že jej imponovalo jeho vypracované telo, no stýkali sa len relatívne krátko. Meno však neprezradila. Podľa nej by mu to mohlo pokaziť osobný život.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mari Cielo Pajares (@mcpajares),

Na rôznych fórach sa začalo okamžite diskutovať o tom, kto je tým záhadným členom portugalskej reprezentácie. Nakoľko ide o štyridsiatničku, nepredpokladá sa, že by to bol niektorý so súčasných mladých talentov. "Podozrenie" tak padá na generáciu hráčov, ktorí majú dnes už po tridsiatke. Stále je však zoznam veľmi široký, Mari navyše neprezradila ani obdobie, v ktorom sa s ním stýkala a o jej romániku so žiadnom portugalským futbalistom sa vo väčšom nepísalo.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora